Udane, klimatyczne wesele

Zawarcie związku małżeńskiego to jeden z najważniejszych dni w życiu każdej młodej pary. Nic więc dziwnego, że chcą dopiąć wszystko na ostatni guzik. Zarówno ubrania, wystrój kościoła lub urzędu, jak i organizacja przyjęcia dla wzruszonych bliskich musi być idealne.

Idealna musi być również sala na wesele-a taką dysponuje nasz ośrodek w Wągrowcu w Wielkopolsce o czym przekonali się nasi klienci. Organizujemy bowiem przyjęcia weselne w otoczeniu zieleni, kwiatów i śpiewu ptaków. Teren wokół Ośrodka, z widokiem na jezioro jest niezwykle klimatyczny, dlatego też doskonale nadaje się na organizację udanego wesela. Każdy z gości znajdzie tu coś dla siebie. Również najmłodsi, którzy często nudzą się na imprezach tego typu tutaj mogą oddać się wesołej zabawie na placu zabaw lub pójść na ciekawy spacer. Państwo Młodzi zaś mają okazję spędzić Noc Poślubną w blasku świec w komfortowym i eleganckim apartamencie. Profesjonalizm obsługi, wyjątkowość miejsca oraz przepyszne jedzenie sprawią, że będą to niezapomniane chwile.

Komunie i chrzciny

To dwa wyjątkowe wydarzenia w życiu naszych dzieci. Warto nadać im odpowiednią oprawę, która nie tylko podkreśli podniosłość uroczystości ale również zwolni nas z obowiązku gotowania i organizacji. Dlatego też doskonałym pomysłem jest komfortowa sala na przyjęcie.

Wielkopolska wie, że Ośrodek w Wągrowcu jest miejscem, które doskonale nadaje się na wyprawienie tutaj przyjęcia lub chrzcin malucha. Naszym gościom oferujemy nie tylko profesjonalną obsługę czy wykwintne potrawy ale również moc atrakcji, do których zaliczyć możemy: rejs katamaranem po jeziorze, przejażdżkę konną bryczką, zabawy dla najmłodszych takie jak animacje, malowanie twarzy czy konkursy. Tak ciekawa oferta to gwarancja, że święto Państwa dziecka zostanie przez wszystkich zapamiętane na lata.

Bankiety

Nasz Ośrodek jest również idealnym miejscem na organizację bankietu. Kreatywność naszego zespołu oraz wsłuchiwanie się w potrzeby i oczekiwania klienta sprawia, że każdy bankiet w Ośrodeku jest udany.

Wykwintne, odpowiednio ułożone menu, efektowny wystrój sali, dobra muzyka i profesjonalna obsługa sprawiają, że są to niezapomniane imprezy. Tym bardziej, że na życzenie gości możemy zorganizować dodatkowe atrakcje jak np. pokaz sztucznych ogni.

Spotkania integracyjne, jubileusze i inne imprezy okolicznościowe

Tak naprawdę Ośrodek Wielspin jest idealną lokalizacją każdego wydarzenia lub zabawy. Jubileusze, spotkania biznesowe, integracje – pomożemy zorganizować każde z nich. Uzgodnimy menu, planowane atrakcje, wystrój sali. Zadowolenie klienta jest dla nas najwyższą wartością.